Home Video Lajme
Grimieri shndërron veten si Dua Lipa, dhe nuk do ta dalloni dot nga këngëtarja (VIDEO)
Makeup-artisti James Charles, ndonëse vetëm 20 vjeç, ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve dhe është kthyer në një ndër më të famshmit në industrinë e grimit.

Së fundmi ai e ka transformuar veten në këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipan dhe i ka lënë të gjithë pafjalë.

James shprehet se shpesh ka marrë komente që ai dhe këngëtarja ngjajnë e për këtë arsye është transformuar si ajo. “Ckemi motra! Në videon e ditës së sotme, vendosa që së fundmi t’i adresojë thashethemet… Unë NUK jam Dua Lipa.

Edhe pse ne dukemi si binjakë haha! Pas mijëra Tëeets dhe komentesh duke thënë se dukemi njësoj, më në fund u ula të shndërrohesha në këngëtaren ikonike, Dua Lipa”, shkruan ai.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Kush s'kërcen është morri i kuq", lojtarët Tiranës e "djegin" në dhomat e zhveshjes me Egbon që mundohet t'i qetësojë (VIDEO)
Tirana "shuplakë" Partizanit, bardheblutë blindojnë kreun (VIDEO)
Çfarë supergoli ka shënuar Muçi, Tirana "shuplakë" Partizanit (VIDEO)
Çmendet Tirana, realizon dhe golin e 4 (VIDEO)
Kush është shqiptari që pritet të përfaqësojë Zvicrën në Eurovizion (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media