Home Video Lajme
Audiot me të shara banale e kërcënime vetëvrasjeje, reagon Morena Taraku (FOTO&VIDEO)
Pak ditë më parë në media u publikua audio e bisedës së një vajze, e cila kërcënonte partnerin se do të vriste veten.

Vajza më zë të dridhur i kërkonte që partneri t’i tregonte se ku ndodhej për të sqaruar një situatë dhe i thotë se nëse nuk i tregon, ajo do i dalë para trenit.

Vajza në audio thuhej se ishte Morena Taraku, megjithatë këngëtarja ka zgjedhur të mos japë asnjë deklaratë lidhur me të.

Ajo ka publikuar vetëm një shkrim në Instastory ku thotë se pas lajmit të bujshëm, i janë rritur shumë shikimet në Instagram.

“Mka hyp qaq nalt profile visits sa po lypin reklam Diori, qe lokacioni”, shkruan Morena duke qeshur.

Audiot thuhej se Morena ia dërgonte personit që i bëri dhuratë makinën luksoze, e cila i hapi probleme në doganë. Madje, nga fjalët kuptohej se dyshja mund të ketë qenë në një lidhje.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Kush s'kërcen është morri i kuq", lojtarët Tiranës e "djegin" në dhomat e zhveshjes me Egbon që mundohet t'i qetësojë (VIDEO)
Linda kritikon Ramën publikisht: I bukur stadiumi, por jemi pa sport në shkolla (VIDEO)
Tirana "shuplakë" Partizanit, bardheblutë blindojnë kreun (VIDEO)
Çfarë supergoli ka shënuar Muçi, Tirana "shuplakë" Partizanit (VIDEO)
Çmendet Tirana, realizon dhe golin e 4 (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media