Home Video Lajme
Hazard rikthehet në stërvitje dhe dhuron spektakël (VIDEO)
Eden Hazard ka treguar se është i gatshëm të rikthehet në aksion për Real Madridin, duke i shfaqur aftësitë në stërvitje.

Gjatë një seance stërvitore të mërkurën, Hazard i shfaqi cilësitë duke i shënuar dy gola të mrekullueshëm.

Bashkëlojtarët e sulmuesit belg ishin aq të mahnitur me golat e tij saqë i duartrokiten atij.

Besohet se Hazard do të rikthehet në fushë kundër Celta Vigos të dielën mbrëma.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ylli brazilian shpërthen në lot gjatë prezantimit të Real Madridi (VIDEO)
E kishit harruar Sheilën? Këngëtarja rikthehet pas 3 vitesh super ndryshe (VIDEO)
Ekzekutoi fillimisht prindërit pastaj dy vëllezëit, detaje nga tragjedia në Gjilan (VIDEO)
"Bëj të fala Marinës", Alketa flet publikisht për sherrin e bujshëm (VIDEO)
Tifozët godasin lojtarin e tyre, ndërpritet ndeshja në Kili (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media