Home Video Lajme
Almeda feston ditëlindjen, Tolgahan i bën urimin e shumëpritur (VIDEO)
Ditën e sotme ish-missi shqiptar Almeda Abazi feston 28-vjetorin e saj të lindjes.

Ajo ka marrë urime të shumta nga fansat dhe të afërmit në këtë ditë të veçantë.

Mirëpo ai më i veçanti ishte nga bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman, i cili e ka uruar Almedën nëpërmjet një Instastory.

Ai ka ripostuar një ‘boomerang’ me Almedën dhe mbi të shkruan disa fjalë që padyshim çdo femër i dëshiron.

“Gëzuar ditëlindjen bota ime e bukur”, shkruan aktori turk. Në maj të vitit që lamë pas çifti u bekua me ardhjen në jetë të vogëlushit të tyre Efehan.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Kush s'kërcen është morri i kuq", lojtarët Tiranës e "djegin" në dhomat e zhveshjes me Egbon që mundohet t'i qetësojë (VIDEO)
Linda kritikon Ramën publikisht: I bukur stadiumi, por jemi pa sport në shkolla (VIDEO)
Tirana "shuplakë" Partizanit, bardheblutë blindojnë kreun (VIDEO)
Çfarë supergoli ka shënuar Muçi, Tirana "shuplakë" Partizanit (VIDEO)
Çmendet Tirana, realizon dhe golin e 4 (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media