Home Video Lajme
"Përshëndeteni hundën time të re", Aulona Musta ndan me ndjekësit rezultatet e operacionit (VIDEO)
View this post on Instagram

Epo pershendeteni pak hunden time te re 😌😌 Ketu jam dy ore pasi kisha hequr ate gjene te hunda, qe akoma s’e kam marre vesh si quhet 🤣🤣 allcia hundes me duket 🤣🤣 Sinqerisht kete rezultat nuk e prisja as pas dy muajsh, jo me pas dy oresh 🤣🤣 @entclinic.al keni kaluar cdo pritshmeri qe kisha! Puna juaj flet vete, s’ka shume nevoje per koment.

A post shared by Ne forme me Aulonen (@aulonamusta) on

Moderatorja e njohur Aulona Musta para disa ditësh ka bërë një ndërhyrje plastike në hundë dhe dje ajo ka treguar rezultatin.

Aulona ka publikuar në llogarinë e saj të Instagramit video dhe foto me “hundën e saj të re”, siç shprehet vetë Aulona.

Moderatorja ka treguar se ndihet shumë e kënaqur me rezultatin, aq sa nuk e shpreh dot as me fjalë.

“Epo pershendeteni pak hunden time te re. Ketu jam dy ore pasi kisha hequr ate gjene te hunda, qe akoma s’e kam marre vesh si quhet, allcia hundes me duket. Sinqerisht kete rezultat nuk e prisja as pas dy muajsh, jo me pas dy oresh”, shkruan Aulona.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shpërthen stadiumi, "Rama ik" edhe në humbjen e Partizanit (VIDEO)
"Kush s'kërcen është morri i kuq", lojtarët Tiranës e "djegin" në dhomat e zhveshjes me Egbon që mundohet t'i qetësojë (VIDEO)
Linda kritikon Ramën publikisht: I bukur stadiumi, por jemi pa sport në shkolla (VIDEO)
Tirana "shuplakë" Partizanit, bardheblutë blindojnë kreun (VIDEO)
Çfarë supergoli ka shënuar Muçi, Tirana "shuplakë" Partizanit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media