Home Video Lajme
Ibra "ndez" super ndeshjen, "provokon" Ronaldon (VIDEO)
Jemi në preg gjysmë finalen e dytë të Kupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit.

Zlatan Ibrahimovic si gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Pas derbit të humbur 4-2 ndaj Interit, Zlatan është kapur nga gazetari Valerio Staffelli teksa është ngacmuar se pse u kthye te ky Milan apo edhe për duelin e shumëpritur me Ronaldon.

Humbja në derbi? "Gjëra që ndodhin! Provuam ta fitonim. Do të jetë për herën tjetër", tha Ibrahimovic për humbjen në derbi.

Ndërsa mbi sfidën me Juventusin dhe Ronaldon, ai tha se: "Nuk e njoh Ronaldon! Nuk kam raport me të, ndërsa e di që në fushë është profesionist. Te Milani u ktheva sepse doja të vazhdoja të luaja futboll dhe dihet se kush është Milani…"

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shpërthen stadiumi, "Rama ik" edhe në humbjen e Partizanit (VIDEO)
"Kush s'kërcen është morri i kuq", lojtarët Tiranës e "djegin" në dhomat e zhveshjes me Egbon që mundohet t'i qetësojë (VIDEO)
Linda kritikon Ramën publikisht: I bukur stadiumi, por jemi pa sport në shkolla (VIDEO)
Tirana "shuplakë" Partizanit, bardheblutë blindojnë kreun (VIDEO)
Çfarë supergoli ka shënuar Muçi, Tirana "shuplakë" Partizanit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media