Home Video Lajme
Të jetë Grezda kaq romantik? Oriola publikon që sot super "dhuratën" e Shën Valentinit (VIDEO)
Pak kohë më parë u zbulua se një nga vajzat më të komentuara në shoëbiz dhe që merr shpesh vëmendjen me fotot ku ekspozon linjat trupore, Oriola Marashi është në një lidhje.

Djali që i ka vjedhur zemrën Oriolës është futbollisti i njohur dhe i talentuar Eros Grezda.

Në rrjet qarkulloi një foto e çiftit teksa ishin kapur dorë për dore dhe nuk kishte më vend për dyshime.

Madje u tha se ditët e para të vitit 2020 Oriola dhe Erosi i kaluan bashkë në Meksikë.

Së fundmi, modelja ka treguar edhe dhuratën e dëshiruar për Shën Valentin nëpërmjet InstaStoryt por na mbetet të presim nëse Grezda do ja plotësojë dëshirën./albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Kush s'kërcen është morri i kuq", lojtarët Tiranës e "djegin" në dhomat e zhveshjes me Egbon që mundohet t'i qetësojë (VIDEO)
Linda kritikon Ramën publikisht: I bukur stadiumi, por jemi pa sport në shkolla (VIDEO)
Tirana "shuplakë" Partizanit, bardheblutë blindojnë kreun (VIDEO)
Çfarë supergoli ka shënuar Muçi, Tirana "shuplakë" Partizanit (VIDEO)
Çmendet Tirana, realizon dhe golin e 4 (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media