Home Video Lajme
Më në fund! Duke i dhuruar një trëndafil, Capital T zbulon vajzën misterioze (VIDEO)
Capital T çmendi rrjetin me një pozë pranë kullës Eiffel në Paris, ku shfaqej i përqafuar me një vajzë.

Reperi mbante në dorë një trëndafil të kuq, ndërsa me dorën tjetër përqafonte vajzën misterioze teksa të dy qëndronin të kthyer me shpinë.

Mijëra zemra vajzash u thyen atë ditë dhe të tjera do të thyhen edhe sot, pasi Kapo zbuloi cila ishte bukuroshja krah tij.

Në një video në llogarinë e tij në Instagram, ai zbuloi portretin e vajzës brune, drejt të cilës afrohet për t’i dhuruar trëndafilin që mban në dorë.


Megjithatë, nuk ka vend për panik pasi ajo duhet të jetë thjesht modelja e klipit të tij më të ri, i cili publikohet ditën e nesërme.

Kapo ka lajmëruar se kënga e re dedikuar dashurisë do të titullohet “Je t’aime” dhe do të publikohet nesër, në ditën e të dashuruarve, në orën 14:02.

Jemi kuriozë të shohim ç’kanë kurdisur reperi dhe bukuroshja brune në videoklip!
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Kush s'kërcen është morri i kuq", lojtarët Tiranës e "djegin" në dhomat e zhveshjes me Egbon që mundohet t'i qetësojë (VIDEO)
Linda kritikon Ramën publikisht: I bukur stadiumi, por jemi pa sport në shkolla (VIDEO)
Tirana "shuplakë" Partizanit, bardheblutë blindojnë kreun (VIDEO)
Çfarë supergoli ka shënuar Muçi, Tirana "shuplakë" Partizanit (VIDEO)
Çmendet Tirana, realizon dhe golin e 4 (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media