Home Video Lajme
E pabesueshme, shikoni çfarë bën talenti i Chelsea me topin (VIDEO)
Mason Mount është një nga talentet më të spikatur këtë sezon në Premier League.

Në një video të postuar nga Chelsea në llogarinë zyrtare të Twitter-it, ai ka dërguar dy topa në dy vrima të portës.

21-vjeçari ka treguar me Blutë e Londrës se është një talent i rrallë dhe një nga futbollistët më premtues për futbollin angleze.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shpërthen stadiumi, "Rama ik" edhe në humbjen e Partizanit (VIDEO)
"Kush s'kërcen është morri i kuq", lojtarët Tiranës e "djegin" në dhomat e zhveshjes me Egbon që mundohet t'i qetësojë (VIDEO)
Linda kritikon Ramën publikisht: I bukur stadiumi, por jemi pa sport në shkolla (VIDEO)
Tirana "shuplakë" Partizanit, bardheblutë blindojnë kreun (VIDEO)
Çfarë supergoli ka shënuar Muçi, Tirana "shuplakë" Partizanit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media