Home Video Lajme
Zhbllokohet derbi, Rebic ndëshkon Juven (VIDEO)
Milan ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Juventusit, e vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë.

Pas rastit të humbur disa minuta më parë, këtë radhë Ante Rebic u tregua i saktë përballë portës. Në minutën e 61’ kroati shfrytëzoi në maksimum krosin e Castillejos dhe shënoi për 1-0.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Kush s'kërcen është morri i kuq", lojtarët Tiranës e "djegin" në dhomat e zhveshjes me Egbon që mundohet t'i qetësojë (VIDEO)
Linda kritikon Ramën publikisht: I bukur stadiumi, por jemi pa sport në shkolla (VIDEO)
Tirana "shuplakë" Partizanit, bardheblutë blindojnë kreun (VIDEO)
Çfarë supergoli ka shënuar Muçi, Tirana "shuplakë" Partizanit (VIDEO)
Çmendet Tirana, realizon dhe golin e 4 (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media