Home Video Lajme
Milan bllokon Juven, CR7 shmang humbjen (VIDEO)
Juventus dhe Milan janë ndarë në barazim 1-1 në San Siro në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë, shkruan Albeu.com.

Pas një pjese të parë pa gola të dominuar lehtësisht nga Milani, në të dytën vendasit kaluan në epërsi me Rebic.

Por skuadra e Piolit luajti me një lojtar më pak në 20 min e fundit pas kartonit të dytë të Theo Fernandez.

Nga kjo përfitoi Juve që rriti presionin në sulm dhe barazoi në shtesë rezultatin falë CR7 i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë, penallti të cilën e fitoi vetë.

Ndërkohë ndeshja e kthimit luhet në 4 mars në "Allianz Stadium". /albeu.com/Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E kishit harruar Sheilën? Këngëtarja rikthehet pas 3 vitesh super ndryshe (VIDEO)
Ekzekutoi fillimisht prindërit pastaj dy vëllezëit, detaje nga tragjedia në Gjilan (VIDEO)
"Bëj të fala Marinës", Alketa flet publikisht për sherrin e bujshëm (VIDEO)
Tifozët godasin lojtarin e tyre, ndërpritet ndeshja në Kili (VIDEO)
Aksident i frikshëm në "Daytona 500", piloti në gjëndje të rëndë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media