Home Video Lajme
Këtë 14 shkurt, dashurohuni me këngën e re të Capital T (VIDEO)
"Je t'aime" është kënga më e fundit e Capital T, i cili ka zgjedhur ta publikoi pikërisht ditën e Shën Valentinit, po kënga flet për një ndarje.

Klipin Capital T e ka xhiruar në Paris dhe protagonistja në klip është modelja Vika Gosh.

Gjatë klipit, reperi kujton momentet e bukura me partneren gjatë udhëtimit të tyre në Paris.

Në fund ai hedh trëndafilin që mbante në duar duke treguar se dashuria mes tyre ka përfunduar.

Ndiqni videoklipin i cili brenda pak minutave ka arritur mijëra shikime dhe është pëlqyer shumë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Bëj të fala Marinës", Alketa flet publikisht për sherrin e bujshëm (VIDEO)
Tifozët godasin lojtarin e tyre, ndërpritet ndeshja në Kili (VIDEO)
Aksident i frikshëm në "Daytona 500", piloti në gjëndje të rëndë (VIDEO)
Si do duket bota pas 250 milionë vjetës (VIDEO)
U përfol për lidhje me Romeon, Jonida përballet për herë të parë publikisht me Sarën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media