Home Video Lajme
Tirana-Skënderbeu në "Air Albania", bardheblutë ftojnë tifozët (VIDEO)
Ditën e nesërme Tirana do të luaj ndaj Skënderbeut në “Air Albania”, ndeshje e vlefshme për javën e 22-të në Kategorinë Superiore. Padyshim që kjo do të jetë një sfidë e rëndësishme për bardheblutë pasi do të kërkojnë të ruajnë rezultatet e mira.

Por për t’ia arritur kësaj duhet edhe prania e tifozëve në shkallët e stadiumit dhe klubi kryeqytetas ka shpërndarë në faqen e tij zyrtare në “Facebook” një video emocinuese, me të cilën kërkon të afrojë të gjithë mbështetësit në stadium.

Madje kujtojnë këtu edhe dy takimet e tjera të zhvilluara si pritës në këtë stadium, nga të cilat kanë dalë me 3 pikët. Por gjithashtu “Air Albania” ka shërbyer edhe si një ogur i bardhë për t’i dhënë fund dominimit të Partizanit në derbi, teksa pikërisht në këtë stadium rrëmbyen në minutat e fundit fitoren e parë pas 5 vitesh.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E kishit harruar Sheilën? Këngëtarja rikthehet pas 3 vitesh super ndryshe (VIDEO)
Ekzekutoi fillimisht prindërit pastaj dy vëllezëit, detaje nga tragjedia në Gjilan (VIDEO)
"Bëj të fala Marinës", Alketa flet publikisht për sherrin e bujshëm (VIDEO)
Tifozët godasin lojtarin e tyre, ndërpritet ndeshja në Kili (VIDEO)
Aksident i frikshëm në "Daytona 500", piloti në gjëndje të rëndë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media