Home Video Lajme
Haland e bën rrugë, gjen sërish golin (VIDEO)
Erling Haaland nuk di të ndalet.

Talenti norvegjez ka shënuar përsëri me fanellën e Borussia Dortmundit.

Sulmuesi norvegjez realizoi në minutën 54-të për verdhezinjtë pas një asisti të Hakimit

Kujtojmë që Dortmund po fiton me rezultatin 4-0 ndaj Frankfurt.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Kush s'kërcen është morri i kuq", lojtarët Tiranës e "djegin" në dhomat e zhveshjes me Egbon që mundohet t'i qetësojë (VIDEO)
Linda kritikon Ramën publikisht: I bukur stadiumi, por jemi pa sport në shkolla (VIDEO)
Tirana "shuplakë" Partizanit, bardheblutë blindojnë kreun (VIDEO)
Çfarë supergoli ka shënuar Muçi, Tirana "shuplakë" Partizanit (VIDEO)
Çmendet Tirana, realizon dhe golin e 4 (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media