Home Video Lajme
Tifozi futet në fushë, Ronaldo reagon ndryshe nga herët e tjera (VIDEO)
‘Zonja e Vjetër’ që konsiderohet favorite për këtë garë, me Cristiano Ronaldon në skuadër, ka vuajtur shumë në fushën e skuadrës franceze, ku në fund doli edhe e mposhtur me rezultat 1:0.

Me rezultatin jo në favor të skuadrës së tij, Cristiano Ronaldos nga fundi i ndeshjes iu desh të merrej edhe me një tifoz vendas, që u hyri në fushën e lojës.

Tifozi vrapoi në drejtim të Ronaldos, gjë e cila nervozoi këtë të fundit.

Pjesëtarët e sigurimit reaguan shpejtë, për të larguar tifozin nga fusha
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rita Ora më krenare se kurrë, çfarë po bën e ëma për të sëmurët me COVID-19 (FOTO LAJM)
Video bëhët virale, aktori i njohur kap fansen nga fyti dhe e përplas në tokë (VIDEO)
Rama: Po bëjmë diçka që do ta mbajmë mend si një mrekulli (VIDEO)
Del filmi i parë me metrazh të shkurtër për COVID-19 nga të rinjtë shqiptar (VIDEO)
Ronaldinho i dërgon video mesazh nga burgu familjes së shokut të tij (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media