Home Video Lajme
Duket si në kohë koronavirusi, ish-deputetja publikon pamje dhune nga supermarket (VIDEO)
Ndërsa pandemia e koronavirusit vazhdon të mbizotërojë jetën, janë bërë virale shumë video të blerësve të panikosur që grumbulloheshin me njëri-tjetrin për furnizime - kryesisht letër higjienike.

Por ish deputetja Edëina Currie ka publikuar në twitter një shkëmbim të dhunshëm midis dy burrave me muskuj, të cilët grinden me njëri-tjetrin, duke u përplasur në koridorin e frutave dhe duke rrëzuar kazanë nga raftet e tyre.

E gjitha kjo ishte pikërisht një sekuencë nga legjendat e WWE Stone Cold Steve Austin dhe Booker T.

Klipi ishte postuar së bashku me titullin: "Skena të neveritshme''.

Mesa dukej, ish deutetja nuk e kuptonte se ishte shaka, "Je e sigurt që kjo nuk është e inskenuar? Askush tjetër përreth, asnjë staf sigurie dhe kushdo që është duke filmuar po arrin të marrë të gjitha këndet."

Dikush pyeti: "Sigurisht që nuk është i inskenuar. Pse dy blokë në këmisha të njëjta dhe veshja e shiritave mbrojtës të gjurit nuk e rrahnin njeri-tjetrin lart në një supermarket bosh me grushta të tërhequr?"/albeu.com
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
SKANDAL/ Ylli i Manchester City organizon orgji
Të arrestuar dhe qindra gjoba, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit në vend
Ylli i Kombëtares publikon sfidën e re, duket e pamundur (VIDEO)
Nuk duroi dot më, Ronaldos ia pret flokët Georgina (VIDEO)
Selena Gomez befason fansat, ranon publikisht nga cila sëmundje vuan (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media