Home Video Lajme
Epike! Punë në kohën e koronavirusit, punonjësja harron kameran ndezur dhe shkon në banjo (VIDEO)
Koronavirusi ka izoluar botën duke mbyllur njerëzit nëpër shtëpi. Por pavarësisht kësaj, puna në kompani duhet të vazhdojë, prandaj punonjësit po punojnë nëpër shtëpia, duke e kthyer guzhinën, divanin, krevatin një zyrë.

Dhe me teknologjinë e re, vijnë dhe rregulla të reja, të cilat disa ende po përpiqemi t'i kuptojmë dhe të përshtatemi.

Një rast tragji-komik ka ndodhur në SHBA, një punonjëse la kameran e saj hapur dhe kolegët e saj më të cilët po zhvillonte një konferencë e panë teksa shkonte në tualet.

Punëtorja, referuar si Jennifer, shihet duke ecur nëpër shtëpinë e saj dhe u pa duke hequr pantallonat e saj duke shkaktuar të qeshura tek punonjësit e tjerë të cilët panë cdo gjë.

Daily Mail Përktheu: Albeu.com
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Erion Braçe e thotë hapur: FSHF, mëso nga FFK'ja në Kosovë (VIDEO)
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Kumanovë, qytetarët nuk respektojnë oraret (VIDEO)
SKANDAL/ Ylli i Manchester City organizon orgji
Të arrestuar dhe qindra gjoba, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit në vend
Ylli i Kombëtares publikon sfidën e re, duket e pamundur (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media