Home Video Lajme
Ashtu si dikur, Dafina dhe Cricket sjelin super hitin e radhës (VIDEO)
Këto ditë të karantinës, mund t'i kaloni më shpejt me muzikë të mirë. E pikërisht, me muzikën e dhënë nga Dafina Zeqiri.

Kohët e fundit, ajo i është përkushtuar shumë muzikës e kjo është e qartë edhe nga numri i këngëve të cilat ka lansuar.

Sot, Dafina ka publikuar projektin më të ri, një këngë për të cilën fansat e saj padyshim i ka marrë malli.

Zë fantastik, paraqitje e këndshme dhe në bashkëpunim me Cricket.

‘Një herë në jetë’ është kënga më e re e Dafit që do ju fiksojë të gjithëve.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Kumanovë, qytetarët nuk respektojnë oraret (VIDEO)
SKANDAL/ Ylli i Manchester City organizon orgji
Të arrestuar dhe qindra gjoba, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit në vend
Ylli i Kombëtares publikon sfidën e re, duket e pamundur (VIDEO)
Nuk duroi dot më, Ronaldos ia pret flokët Georgina (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media