Home Video Lajme
Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, Roberti ka një urim special për të (VIDEO)
Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 35-të.

Mes urimeve, nuk mund të mungonte as ai i ish-bashkëshortit të saj Robertit. Berisha i cili ndodhet aktualisht i izoluar pas mbërritjes nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka vendosur të publikojë një video të tijën me vajzën Renne me të cilën shfaqet duke i rënë pianos dhe duke kënduar këngën e ditëlindjes.

Kujtojmë se këngëtari pas mbërritjes në SHBA nuk ka takuar as vajzën e tij, nga dyshimet se mund të jetë i prekur nga pandemia.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Erion Braçe e thotë hapur: FSHF, mëso nga FFK'ja në Kosovë (VIDEO)
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Kumanovë, qytetarët nuk respektojnë oraret (VIDEO)
SKANDAL/ Ylli i Manchester City organizon orgji
Të arrestuar dhe qindra gjoba, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit në vend
Ylli i Kombëtares publikon sfidën e re, duket e pamundur (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media