Home Video Lajme
Mbërrin me helikopter një pacient pranë Infektivit (VIDEO)
Një pacient ka mbërritur me helikopterin e urgjencës vetëm pak minuta më parë pranë Spitalit Infektiv në Tiranë.

Deri më tani, nuk dihet nëse rasti në fjalë ka lidhje me ndonjë person të infektuar me koronavirus apo ndonjë rast tjetër urgjent.

Siç shihet nga pamjet, stafi mjekësor por edhe personat që shoqërojnë pacientin janë të pajisur me mjete mbrojtëse.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Erion Braçe e thotë hapur: FSHF, mëso nga FFK'ja në Kosovë (VIDEO)
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Kumanovë, qytetarët nuk respektojnë oraret (VIDEO)
SKANDAL/ Ylli i Manchester City organizon orgji
Të arrestuar dhe qindra gjoba, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit në vend
Ylli i Kombëtares publikon sfidën e re, duket e pamundur (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media