Home Video Lajme
Studentja bukuroshe bëhet virale, nga bloggere në vullnetare për koronavirusin në Shqipëri (VIDEO)
View this post on Instagram

Studentja e mjekësisë, Ingrit Marleka, e cila punon si call center në qendrën e pritjes së telefonatave të urgjencës. Ajo tregon se ka një fluks të jashtëzakonshëm telefonatash në orët e paradites shkojnë deri në 700 të tilla @ingridigitti @erjonarusi @florigjini @topchannelalbania #ShqipëriaLIVE

A post shared by Shqipëria Live (@shqiperialive_tch) on

Nga fotot provokuese në vullnetare në sallën e emergjencave. Studentja e mjekësisë, Ingrit Marleka, i është përgjigjur pozitivisht thirrjes së kryeministrit Rama për t’u bërë pjesë e vullnetarëve që punojnë te Qendra Kombëtare e Urgjencave. Ajo ishte e ftuar në Shqipëria Live dhe dha përshtypjet e saj për punën dhe vështirësitë që ka ai pozicion.

Asgjë anormale deri më këtu, por mjafton të kërkosh në Instagramin e saj dhe do të shohësh se Ingriti është një blogere suksesshme me mbi 200 mijë ndjekës dhe natyrisht hiret e saj bombastike janë më të ekspozuara.

Ingriti e ka pasion fotografinë dhe ka arritur të nxjerrë të ardhura nga Instagrami, por në krahun tjetër jep një shembull shumë pozitiv për të gjithë bashkëmoshatarët dhe njerëzit që e ndjekin. Vetëm duke qenë bashkë mund ta fitojmë këtë betejë dhe duke ndihmuar tjetrin. Një histori frymëzimi.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Kumanovë, qytetarët nuk respektojnë oraret (VIDEO)
SKANDAL/ Ylli i Manchester City organizon orgji
Të arrestuar dhe qindra gjoba, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit në vend
Ylli i Kombëtares publikon sfidën e re, duket e pamundur (VIDEO)
Nuk duroi dot më, Ronaldos ia pret flokët Georgina (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media