Home Video Lajme
Si t'i presësh flokët vetë, në kushte karantine (VIDEO)
Ditët po kalojnë dhe jemi ende në fillim të luftës me COVID-19. Në kushtet e izolimit, mbylljes së salloneve të bukurisë dhe mes frikës së përhapjes së virusit, mund të lind nevoja për të prerë flokët. Po si ta bësh vetë, sidomos nëse s`e ke bërë kurrë më parë.

Hapi i parë është të bësh një ambient të përshtatshëm. Një karrige përballë pasqyrës, peshqirin tek supet, krëhërin dhe gërshërët. Sigurohu të kesh pranë një lap top për të parë pastaj një nga videot tutorial që gjenden pafund në YouTube.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Erion Braçe e thotë hapur: FSHF, mëso nga FFK'ja në Kosovë (VIDEO)
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Kumanovë, qytetarët nuk respektojnë oraret (VIDEO)
SKANDAL/ Ylli i Manchester City organizon orgji
Të arrestuar dhe qindra gjoba, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit në vend
Ylli i Kombëtares publikon sfidën e re, duket e pamundur (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media