Home Video Lajme
I karantinuar, ylli i Milanit shpik Dj me letra higjenike në shtëpi (VIDEO)
Koronavirusi ka izoluar edhe futbollistët.

Theo Hernandez ashtu si shumë futbollistë në të gjithë botën janë duke qëndruar në shtëpitë e tyre dhe pranë familjarëve.

Veç stërvitjes që udhëzohet nga klubi, koha e lirë tashmë është e madhe. Kështu, duhet gjetur diçka për të mbushur ditën.

Francezi duket se e ka marrë me filozofi dhe në këtë video ka improvizuar një sallë Dj me të gjitha mjetet e nevojshme, vetëm se me shumë letër higjenike, dizinfektues dhe shumë gjëra të tjera të higjienës.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama: Po bëjmë diçka që do ta mbajmë mend si një mrekulli (VIDEO)
Del filmi i parë me metrazh të shkurtër për COVID-19 nga të rinjtë shqiptar (VIDEO)
Ronaldinho i dërgon video mesazh nga burgu familjes së shokut të tij (VIDEO)
E shumë përfolur për burrin Maqedons, Adelina vihet në siklet kur e pyesin çfarë gjuhe flet djali (VIDEO)
Bukur dhe sigurt, blogerja shqiptare ju mëson si të krijoni kaq thjeshtë një maskë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media