Home Video Lajme
Nipi i Kylie Jenner sapo i nxorri tezes një sekret për marrëdhënien me Travis Scott (VIDEO)
View this post on Instagram

Oookay Mason , he spell some tea 🤣🙃 #masondisick #traviscott #kyliejenner #kourtneykardashian #funnymemes #funnyvideos . . . . #kimkardashian #scottdisick #truethompson #stormiwebster #stormi #penelopedisick #familygoals #relationshipgoals #kuwtk #kanyewest #taylorswift #drama #kyliecosmetics #kendalljenner #khloekardashian #jordynwoods #arianagrande #cardib #northwest #krisjenner #robkardashian #selenagomez #parents #justinbieber

A post shared by Kylie ❤️ (@kyliejenner.kts) on

Andej nga fillimi i muajit, para se pandemia të na sundonte jetët, burime të sigurta pranë çiftit bënë me dije se Kylie Jenner dhe Travis Scott janë kthyer bashkë.

“Ata kanë pasur gjithmonë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin. U ndanë vjet sepse ishin shumë të ngarkuar. Nuk fokusoheshin dot mjaftueshëm te marrëdhënia sepse Kylie kishte biznesin, ndërsa Travis turneun dhe muzikën. Edhe pse kanë po aq punë, tani dinë ta menaxhojnë më mirë. Në fund të ditës, janë të lumtur që janë sërish një familje,” tha burimi asokohe.

E besuam deri më tani, por duhet të falenderojmë Mason Disick që na hapi sytë? Kush është ky? Nipi i Kylie Jenner, djali i madh i Kourtney Kardashian dhe Scott Disick. Mason hapi një llogari në Instagram dhe doli live dje. Mes të tjerash, tha këto fjali ekzaktësisht: “Jo, Kylie dhe Travis s’janë kthyer bashkë.”

Kjo ishte hera e parë dhe e fundit (të paktën për tre vitet e ardhshme) që Mason përgënjeshtron publikish thashethemet e familjes. Llogaria e tij në Instagram u fshi sepse është vetëm 10 vjeç dhe duhet të jesh të paktën 13 për të përdorur platformën. Shihemi pas tre vitesh Mason.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Kumanovë, qytetarët nuk respektojnë oraret (VIDEO)
SKANDAL/ Ylli i Manchester City organizon orgji
Të arrestuar dhe qindra gjoba, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit në vend
Ylli i Kombëtares publikon sfidën e re, duket e pamundur (VIDEO)
Nuk duroi dot më, Ronaldos ia pret flokët Georgina (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media