Home Video Lajme
"Gëzuar ditëlindjen mami", Jonida Maliqi publikon videon më të bukur (VIDEO)
Jonida Maliqi gjithmonë është dalluar për stilin dhe zërin e saj unik.

Për këngëtaren sot është një ditë e veçantë pasi feston ditëlindjen e saj të 37.

Të shumta kanë qenë urimet nga kolegët dhe njerëzit e afërt, mirëpo ai që na tërhoqi vëmendje ishte urimi i djalit të saj, Dan.

Në një video në llogarinë e mami Jonidës ai shfaqet me një trëndafil në dorë duke i kënduar “Gëzuar ditëlindjen mami”. Jonida ka reaguar menjëherë duke mos e fshehur emocionin që i dha ky moment. Dhe padiskutim ky urim mbetet më i bukuri për të.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Erion Braçe e thotë hapur: FSHF, mëso nga FFK'ja në Kosovë (VIDEO)
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Kumanovë, qytetarët nuk respektojnë oraret (VIDEO)
SKANDAL/ Ylli i Manchester City organizon orgji
Të arrestuar dhe qindra gjoba, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit në vend
Ylli i Kombëtares publikon sfidën e re, duket e pamundur (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media