Home Video Lajme
Sfida në internet: I riu që lëpiu tualetin del me koronavirus
Një influencues nga Kalifornia që mori pjesë në sfidën e lëpirjes së tualeteve thotë se është testuar dhe se ka koronavirus.

Ylli i rrjeteve sociale, i njohur si Larz dhe GayShawnMendes në Twitter, njoftoi fansat mbi diagnozën duke shkruar: Analiza e koronavirusit më doli pozitive.”

Larz përfshiu dhe një video ku dukej i shtrirë në një shtrat spitali. Llogaria e tij është pezulluar, por videoja u ruajt nga Daily Mail.

Vetëm pak ditë më parë, më 20 mars, Larz postoi një video ku lëpinte tualetin e një banje publike. “Ripostoni për të ndërgjegjësuar njerëzit mbi koronavirusin,” shkruajti ai asokohe.

Sfida në fjalë u krijua në fillim të marsit, nga Ava Louise që postoi në TikTok një video të sajën teksa lëpinte një tualet avioni.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Erion Braçe e thotë hapur: FSHF, mëso nga FFK'ja në Kosovë (VIDEO)
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Kumanovë, qytetarët nuk respektojnë oraret (VIDEO)
SKANDAL/ Ylli i Manchester City organizon orgji
Të arrestuar dhe qindra gjoba, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit në vend
Ylli i Kombëtares publikon sfidën e re, duket e pamundur (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media