Home Video Lajme
S'morën vesh me gjoba, Rama nxjerr policinë në rrugë: O gjysho, shko në shtëpi po të them! (VIDEO)
Ndër më të rrezikuarit nga koronavirusi COVID-19 janë të moshuarit.

Për këtë arsye qeveria shqiptare ka marrë masa të rrepta, e njëra prej tyre është dhe mosdalja e pensionistëve nga shtëpia.

Pas "kërcënimeve" me gjobë, kryeministri Rama ka angazhuar Policinë e Shtetit e cila ka këshilluar me "të mirë" të moshuarit të kthehen në shtëpi.

Rama ka shpërndarë në Facebook një video, ku policia ndalon të moshuarit dhe u thotë që të shkojnë në shtëpi.

Postimi i plotë:

POLICIA E SHTETIT U LUTET PENSIONISTËVE TË MOS DALIN NGA SHTËPIA

🟢OPERACIONI HUMANITAR DHE

shqipëriaqeduam.al
BASHKIA PËRKATËSE
PREFEKTURA
POLICIA E SHTETIT
POSTA SHQIPTARE
URGJENCA KOMBËTARE

JANË NË DISPOZICION TË TYRE

#njëAtdhe 🇦🇱 #njëFamilje
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama: Po bëjmë diçka që do ta mbajmë mend si një mrekulli (VIDEO)
Del filmi i parë me metrazh të shkurtër për COVID-19 nga të rinjtë shqiptar (VIDEO)
Ronaldinho i dërgon video mesazh nga burgu familjes së shokut të tij (VIDEO)
E shumë përfolur për burrin Maqedons, Adelina vihet në siklet kur e pyesin çfarë gjuhe flet djali (VIDEO)
Bukur dhe sigurt, blogerja shqiptare ju mëson si të krijoni kaq thjeshtë një maskë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media