Home Video Lajme
Gruaja e Pogbas godet djalin e saj në fytyrë me letër tualeti (VIDEO)
Gruaja e Paul Pogbas, Maria Zulay ka goditur djalin e saj në fytyrë me letër tualeti.

Ajo po mundohej që ta bënte një sfidë duke luajtur me letër tualeti.

Zulay e publikoi videon, derisa së bashku me Pogban është në izolim në Mançester.


/Zeri.info/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama: Po bëjmë diçka që do ta mbajmë mend si një mrekulli (VIDEO)
Del filmi i parë me metrazh të shkurtër për COVID-19 nga të rinjtë shqiptar (VIDEO)
Ronaldinho i dërgon video mesazh nga burgu familjes së shokut të tij (VIDEO)
E shumë përfolur për burrin Maqedons, Adelina vihet në siklet kur e pyesin çfarë gjuhe flet djali (VIDEO)
Bukur dhe sigurt, blogerja shqiptare ju mëson si të krijoni kaq thjeshtë një maskë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media