Home Video Lajme
Meghan Markle publikon trailerin e projektit më të ri të Disney (VIDEO)
Me tu larguar nga pallati mbretëror Dukesha e Sussex, Meghan Markle, iu rikthye pasionit. Pa humbur kohë, ajo nënshkroi një kontratë me “Disney” për të sjellë projekte të reja që në fakt s’do të kenë asnjë përfitim për dukeshën.

Meghan ka dubluar projektin e parë për elefantët, fitimet e të cilit do të shkojnë për “Elephants Without Borders”, një organizatë që gjurmon dhe mbron kafshët nga gjuetia.

“Disney” ka publikuar trailerin e projetit të ri, duke treguar për shikuesit se dokumentari është dubluar nga Dukesha e Sussex, të cilën tashmë e cilësojnë si “Dukesha e Disney-t”.

Momentalisht, Meghan dhe Harry ndodhen të izoluar në Kanada, ku kanë nisur jetën e re.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama: Po bëjmë diçka që do ta mbajmë mend si një mrekulli (VIDEO)
Del filmi i parë me metrazh të shkurtër për COVID-19 nga të rinjtë shqiptar (VIDEO)
Ronaldinho i dërgon video mesazh nga burgu familjes së shokut të tij (VIDEO)
E shumë përfolur për burrin Maqedons, Adelina vihet në siklet kur e pyesin çfarë gjuhe flet djali (VIDEO)
Bukur dhe sigurt, blogerja shqiptare ju mëson si të krijoni kaq thjeshtë një maskë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media