Home Video Lajme
"Më mirë të mbani shall sesa maskë mbrojtëse" (VIDEO)
Akademiku Dr. Zhan Mitrev përmes një video mesazhi jep disa rekomandime se si të mbrohen njerëzit nga koronavirusi i rrezikshëm.

Sipas tij, shumë më mirë është nëse njerëzit mbajnë një shall në fytyrë sesa të mbajnë maska kirurgjikale.

Ai gjithashtu shton se inhalimi i rregullt mund të ndihmojë ndjeshëm në parandalimin e përhapjes së Covid-19.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Erion Braçe e thotë hapur: FSHF, mëso nga FFK'ja në Kosovë (VIDEO)
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Kumanovë, qytetarët nuk respektojnë oraret (VIDEO)
SKANDAL/ Ylli i Manchester City organizon orgji
Të arrestuar dhe qindra gjoba, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit në vend
Ylli i Kombëtares publikon sfidën e re, duket e pamundur (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media