Home Video Lajme
190 km në orë, filmohet aksidenti i frikshëm i motorristes joshëse (VIDEO)
Një video e kapur nga kamera e helmetës së një motoristeje ruse ka kapur momemtin e tmerrshëm të përplasjes së saj gjatë një gare shpejtësie në rrugë.

Motoristja e njohur si Speeder Sochi humb kontrollin në motorin e saj Kawasaki ZX-6R. Kamera e saj GoPro vazhdoi xhirimet edhe pas rrëzimit të saj.

Vajza e quajtur Angelina, 20 vjeç, pësoi gërvishtje dhe mavijosje në pjesën e pasme dhe këmbët e saj, por çuditërisht pa thyerje.

“I gjithë trupi im dhemb … Ju lutem, ambulanca”, thotë ajo ndërsa i afrohen disa qytetarë për ta ndihmuar.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)
Ja si e nisën amerikanët Millosheviçin për në Hagë (VIDEO

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media