Home Video Lajme
Shijojeni golin e Kosovares në stërvitje me Real Madridin (VIDEO)
Kosovare Asllanit po i mungon me të madhe futbolli. Futbollistja kosovare i ka postuar dy video në rrjetet sociale, duke e shfaqur aftësinë dhe saktësinë e saj.

Sulmuesja e ekipit CD Tacón, i cili nga sezoni i ardhshëm do të quhet Real Madrid, shihet duke shënuar në stërvitje.

Ndërkohë, kampionati spanjoll i futbollit të femrave është anuluar dhe Kosovarja duhet të presë deri në fillimin e sezonit të ri.

"Futboll në mëngjes. Më ka marrë malli të luaj futboll. Deri atëherë, synoj të godas në qosh të portës", ka shkruar përfaqësuesja suedeze në Instagram.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)
Ja si e nisën amerikanët Millosheviçin për në Hagë (VIDEO

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media