Home Video Lajme
Kurti ngre alarmin: Po vjen grusht-shteti nga Rusia (VIDEO)
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti po paralajmëron një rrezik që i vjen Kosovës nga një fuqi tjetër ndërkombëtare.

Ai tërhoqi vërejtjen për ndikimin rus, duke marr si shembull tentim grusht-shtetin në Mal të Zi, njofton Klan Kosova.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media