Home Video Lajme
S’përmbahet biznesmeni Elton Ilirjani: 25 deputetë shqiptarë janë biseksualë, ma kanë kërkuar mua (VIDEO)
Biznesmeni Elton llirjani ka folur sot për temën që lidhej me sharjet dhe komentet fyese që vijnë nga politikanët për komunitetin LGBTI.

Ilrjani tregoi publikisht në emision se 25 persona në parlament janë biseksualë duke iu drejtuar atyre që të mos sillen si hipokritë pasi vetë i bëjnë gjërat si minjtë.

Më tej ai shtoi se bodyguardët e personave që janë në parlament paguhen nga 50 euro nga njerëzit e huaj duke i cilësuar ato si prostituta.

“Njerëzit që janë në parlament janë shumë, 5 tha janë gej, janë 25 biseksual, ngjitur me Bajrakun, Gjizën. Mos të hiqen si hipokritë. Mos të më ndëshkojnë mua dhe Xhenin, e vetë ti bëjnë si minj. Bodyguardet e tyre paguhen nga 50 dollarë nga të huajt, janë prostituta”, deklaroi Ilirjani i ftuar në emisionin “Ftesë në pesë” në Top Channel.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media