Home Video Lajme
Shtohet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO)
GJatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 15 raste të reja me koronavirus në vendin tonë.

Shkon kështu në 964 numri i të infektuarve.

Prej tyre, 13 raste janë në Durrës, një në Tiranë dhe një në Shkodër. Sipas ministrisë, të gjitha rastet jane kontakte të personave të rezultuar më parë pozitivë.
vijon...
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media