Home Video Lajme
Nis protesta, artistët mblidhen para Ministrisë së Brendshme (VIDEO)
Ashtu sic kishin paralajmëruar për të mërkurën Aleanca për mbrojten e Teatrit ka nisur grumbullimin para Ministrisë së Brendeshme.

Nuk mungojnë aktivistë të shoqërisë civile, deputetët e opozitës si dhe njerez të thjeshtë që ishin kundër prishjes së Teatrit. Për më shumë ndiqni Live protestën e cila tashmë ka nisur. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)
Ja si e nisën amerikanët Millosheviçin për në Hagë (VIDEO

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media