Home Video Lajme
"Pak dramë nga 2007", Anjeza Shahini e kujton kështu pjesëmarrjen në Kënga Magjike (VIDEO)
View this post on Instagram

🎤A bit of drama, still from 2007, this song was written for me by two very expressive and meaningful artists from Kosovo. I had just become a student myself and funny enough this song is called "The best student" (of sadness) 🖤 __ #nxenesjameemire #aidaarmendrexhepagici #kengamagjike2007

A post shared by 𝒜𝓃𝒿𝑒𝓏𝒶 𝒮𝒽𝒶𝒽𝒾𝓃𝒾 𝒞𝑜𝓃𝓃𝑜𝓁𝓁𝓎 (@anjezashahiniofficial) on

Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini duket se është kthyer pas në kohë duke u bërë jo pak nostalgjike me postimin e fundit në rrjetet sociale. Artistja ka ndarë disa momente nga performanca në skenën e festivalit ‘Kënga Magjike’, teksa ka kënduar ‘Nxënësja më e mirë’.

“Pak dramë nga viti 2007. Kjo këngë ishte e shkruar për mua nga dy artistë shumë domethënës nga Kosova. U bëra një nxënëse vetë dhe kjo këngë titullohej ‘Nxënësja më e mirë e trishtimit’”, ka shkruar Shahini krah postimit ku ka treguar dhe se ky projekt është realizuar nga Armend Rexhepagiqi.

Fansat e Shahinit kanë lënë menjëherë komente të ndryshme, duke e komplimentuar dhe duke e kujtuar plot nostalgji këtë këngë të saj, të publikuar 13 vite më parë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media