Home Video Lajme
Binjaket 95-vjeçare tregojnë sekretin se si jetuan kaq gjatë (VIDEO)
95-vjeçaret tregojnë një sekret për të jetuar më gjatë.

Binjaket që janë ndër më të moshuarat në Mbretërinë e Bashkuar, Lil Cox dhe Doris Hobday, të cilat po intervistoheshin nga GMB u pyetën se cili është sekreti i të jetuarit kaq gjatë.

Dhe një nga to u përgjigj duke thënë: "Seksi!". Ndërsa motra tjetër kërkon të ndalojë atë bisedë, por ishte vonë sepse sekreti u zbulua.

Dhe më pas u pyetën se a kanë ndonjë pëlqim për dikë. Dhe Lil u përgjigj duke thënë: "Një natë me të dhe do të vdes e lumtur".

Pas të qeshurave të shumta nga përgjigjet e Lil, prezantuesi i pyet motrat se a kanë ndonjë interes romantik në kapitenin 100-vjeçar Tom Moore.

Lil u përgjigj duke thënë: "Dua tronditje, jo vrasje".

Binjaket dhanë këshilla që njerëzit të qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe të bëjnë më të mirën që të mbrojnë veten dhe të tjerët nga virusi vrasës.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media