Home Video Lajme
Sandër Lleshi i dërgoi për aksion anti-drogë, policët ia kapin valles (VIDEO)
Videoja që shikoni bashkëngjitur lajmit është bërë virale në rrjetet sociale.

Sipas ish-kryeministrit Sali Berisha, personat në video janë efektivë policie të cilët duket se kanë harruar punën dhe kanë nisur të festojnë.

Policët kishin shkuar për aksion në Gramsh për sekuestrim hashashi dhe janë bashkuar me banorët e zonës për të shijuar disa momente qejfi.

Mendohet se janë nën efektin e alkoolit, teksa këndojnë e kërcejnë dhe filmojnë njëri-tjetrin duke qeshur, me uniformën e detyrës.

Ish-Kryeministri Berisha i cili ka publikuar edhe videon, ironizon: "Aksion i fuqishëm i narkopolicisë kundra drogës në Gramsh!"
Dërgoja mikut në:
Hee
e Enjte 21 Maj 2020, Ora 17:41
Hashhashi po na rritet 😂😂
Hee
e Enjte 21 Maj 2020, Ora 17:44
Hashhashi po na rritet 😂😂
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)
Ja si e nisën amerikanët Millosheviçin për në Hagë (VIDEO

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media