Home Video Lajme
Ja çfarë bëjnë gjermanët për ta sfiduar pandeminë (VIDEO)
Bundesliga u bë kampionati i parë nga të mëdhatë që ka rinisur pas pandemisë së Covid-19.

Java e parë ishte një sukses total, teksa u dha një shembull perfekt se si mund të luhet edhe në kushtet kur nuk ka asnjë tifozë në stadium, apo edhe me kufizime të tjera.

Gjermanët në fakt njihen për faktin se i gjejnë shumë shpejt zgjidhjet në momentet më të vështira.

Një parodi e publikuar së fundmi ka bërë xhiron në rrjetet sociale.

Dy skuadra kanë sfiduar njëra-tjetrën, por futbollistët duhet të mbanin nga një karrocë që përdoret në market për të evituar kontaktet. Ndeshja u mbyllë në barazim 2-2.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media