Home Video Lajme
Agjenti i Jorginho-s i hap derën Juves (VIDEO)
Agjenti i Jorginho-s, Joao Santos, ka insistuar që Juventusi nuk ka pyetur për klientin e tij, ndonëse ka thënë se çdo lojtar do të dëshironte që të luante për kampionët e Serie A.

Sipas disa raporteve, Zonja e Vjetër është e interesuar që ta ribashkojë trajnerin Maurizio Sarri me njërin prej lojtareve të tij të preferuar me të cilin kishte bashkëpunuar në Chelsea dhe Napoli .

“Juventusi është njëri prej top klueveve në Evropë dhe secili lojtar do të dëshironte që të luante për ta”, ka thënë Santos.

“Nuk kam dëgjuar nga [drejtori sportiv i Juventusit, Fabio] Paratici, nuk më ka telefonuar. Jorginho-s i kanë mbetur edhe tre vjet në kontratën e tij me Chelsea-n, ai po kalon mirë në Londër”.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)
Ja si e nisën amerikanët Millosheviçin për në Hagë (VIDEO

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media