Home Video Lajme
Rama se pranon dhunën, gazetari heq pantallonat në emision dhe zbulon plagët (FOTO LAJM)
Gazetari Alfred Lela është përballur sonte me kryeministrin Edi Rama gjatë protestës për shembjen e teatrit.

Gjatë një interviste në "Real Story", Lela ka ngritur zërin për dhunën e ushtruar ndaj tij, pamje që kanë bërë xhiron në rrjtet sociale, por që janë mohuar nga kryeministri Rama.

Në debat e sipër, Lela ka deklaruar se do të zhvishet për t'i treguar kryeministrit shenjat e dhunës.

Gazetari ka zhveshur pantallonat dhe ka zbuluar shenjat në këmbët e tij të cilët sipas tij edhe pse kanë 5 ditë, ende janë të freskëta.

Kryeministri Rama ka vazhduar të kundërshtojë Lelën dhe të deklarojë se nuk është dhunuar nga policia e shtetit. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)
Ja si e nisën amerikanët Millosheviçin për në Hagë (VIDEO

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media