Home Video Lajme
Si kurrë më parë, Rama në vështirsi para gazetarëve ngre zërin: Më lini të flas! (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama gjatë intervistës tek "Real Story" po përballet me një debat të nxehtë me gazetarët dhe analistët e ftuar.

Gazetari Alfred Lela dhe Agron Gjekmarkaj i kanë bërë të vështirë kryeministrit Rama debatin në studio dhe është detyruar të ngre zërin si kurrë më parë në një studio televizive.

"Më lini të flas, kam 10 minuta që po mundohem të flas, pse smë lini të flas..."- tha ndër të tjera Rama.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media