Home Video Lajme
U dhunua në protestë, Sokol Balla i drejtohet Lelës: Ngrihu rrihe edhe ti Ramën! (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama po përballet me një situatë të vështirë në "Real Story".

Analistët dhe gazetarët e akuzojnë atë për dhunë në protestën e shembjes së teatrit, gjë e cila është mohuar kategorikisht nga kryeministri Rama.

Gazetari Alfred Lela i është drejtuar Ramës me fjalët "diktator" duke deklaruar se vetë ai është dhunuar me shkelma nga policia e Shtetit.

Ghatë debatit të nxehtë, moderatori Balla i është kthyer Lelës:

"Ngrihu, rrihe edhe ti ateherë..." /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media