Home Video Lajme
Rama del bllof! Publikohen pamjet brenda Teatrit ku policët janë të armatosur (VIDEO)
"Policë të armatosur, të dhunshëm, me urdhër të këtij përsonazhi psikopatologjik në krye të shtetit, i cili nga njëra anë urdhëron të dhunohen artistë, e qytetarë të ndershëm..."

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri ka publikuar një video ku sipas saj, shihet që forcat e rendit kanë qenë të armatosur gjatë ndërhyrjes në ambientet e Teatrit Kombëtar teksa kishte nisur aksioni për shembjen e tij.

Ndërsa kryeministri Rama mohoi sërish sonte se policia ishte e armatosur, Pampuri thotë se kreu i qeverisë aktron dhe mohojn gjithçka.

"Ky eshte Edi Rama, kryeministri me personalitet te shumefishte.

Policë të armatosur, të dhunshëm, me urdhër të këtij përsonazhi psikopatologjik në krye të shtetit, i cili nga njëra anë urdhëron të dhunohen artistë, e qytetarë të ndershëm, nga ana tjeter, aktron e mohon gjithcka. Vota e qytetareve do te jete fundi i tij", shkruan ajo.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media