Home Video Lajme
Tapë me raki, pezullohen policët "qejfli" që ia morën valles pas aksionit të rëndësishëm (VIDEO)
Pamjet e publikuara ku shefi i rendit bashkë me 5 policë në Gramsh ia kishin marrë valles, nën efektin e alkolit, janë bërë virale.

Mësohet se Policia e Shtetit ka pezulluar policët dhe shefin e rendit, të cilët duhe të ishin në një aksion për kontrollimin e vendit për bimë narkotike.

Pas aksionit, nën efektin e alkoolit, policët këndojnë e kërcejnë dhe filmojnë njëri-tjetrin duke qeshur. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)
Ja si e nisën amerikanët Millosheviçin për në Hagë (VIDEO

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media