Home Video Lajme
Shtohet përsëri numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO)
Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 12 persona, dhe shkon në total në 981 numri i të prekurve.

Ratet e reja janë konkretisht 7 në Tiranë, 2 në Fier, 2 në Krujë dhe 1 në Durrës.

Prej tyre, 173 pacientë mbeten aktivë.

vijon
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Njihuni me papagallin Dracula, specie në zhdukje me një pamje të veçantë (VIDEO)
Bayerni "shkërrmoq" Dusseldorfin, arratiset drejt titullit (VIDEO)
Aksion spektakolar, Lewandowski shënon golin e tretë (VIDEO)
Nuk ndalet Bayerni, dyfishon rezultatin (VIDEO)
Bayerni zhbllokon rezultatin ndaj Fortuna Dusseldorf (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media