Home Video Lajme
Pas aksidentit me makinë, Ermal Fejzullahu zbulon gjendjen shëndetësore (VIDEO)
Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme.

Në një video të publikuar në InstaStory, ai tregon se ka pësuar një aksident në makinë.

Këngëtari kishte qenë së bashku me disa familjarë të tij, ndërsa i ka kërkuar fansave të mos shqetësohen.

Ermali tregon se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe ajo që kishte ndodhur ishte diçka e padëmshme.

Ai falenderon ndjekësit për interesimin duke i përshëndetur në videon e publikuar.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO)
Rama flet për parti të re në Shqipëri: Hera e fundit që flas (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media