Home Video Lajme
Bayerni zhbllokon rezultatin ndaj Fortuna Dusseldorf (VIDEO)
Bayerni ka zhbllokuar shumë shpejt rezultatin në "Allianz Arena" përballë Fortunës më Pavard në minutën e 15'

Skuadra e Flick është duke marshuar i sigurtë drejt tituollit kampion të Bundesligës.

Periudha e karantinës nuk ka ndikuar aspak të "bavarezët" që duken në super formë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Spektakël në San Paolo, Milani dhe Napoli ndajnë pikët (VIDEO)
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO)
Enea Mihaj bëhet hero, i shënon në fund Olympiakos dhe ngjit Paok në Champions (VIDEO)
Pamje të rralla, Covid-19 ndryshon festën e Formula Uno-s. Shikoni çfarë bën Roboti (VIDEO)
Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media