Home Video Lajme
Nuk ndalet Bayerni, dyfishon rezultatin (VIDEO)
Bayern Munchen ka arritur të gjejë shumë shpejt edhe golin e dytë.

Është përsëri anësori francez, Pavard ai cili ka shënuar golin e dytë personal dhe golin e dytë për ekipin në minutën e 27'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Spektakël në San Paolo, Milani dhe Napoli ndajnë pikët (VIDEO)
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO)
Enea Mihaj bëhet hero, i shënon në fund Olympiakos dhe ngjit Paok në Champions (VIDEO)
Pamje të rralla, Covid-19 ndryshon festën e Formula Uno-s. Shikoni çfarë bën Roboti (VIDEO)
Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media